Medicínský reprezentant - Prešov, Bardejov, Humenné, Poprad

WALMARK, a.s.

Místo práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

spoločnosť Walmark hľadá medicínského reprezentanta na Slovensko pre oblasť - Bardejov, Humenné, Prešov, Sabinov, Snina, Sobrance, Stropkov, Svidník, Trebišov a Vranov nad Topľou

Hľadáte priestor na sebarealizáciu ? Prijmite výzvu byť súčasťou nášho obchodného tímu a staňte sa jedným z našich lekárenských reprezentantov.

POŽADUJEME:

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Vodičský preukaz - skupiny B
  • 2 ročné skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu výhodou
  • Vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť
  • Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Plánovanie, time management
  • Žiadame ,aby reagovali iba uchádzači s bydliskom v uvedenom regióne a blízkom okolí

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI:

  • Máte obchodné skúsenosti z oblasti farmácie alebo rýchloobrátkového tovaru
zodpovednosť za predaj a prezentácia produktov v lekárňach v pridelenom regióne
  • Vykonávanie merchandisingu
  • Udržiavanie dobrých vzťahov
  • Vysoké pracovné nasadenie

NABÍZÍME:

  • Služobný automobil, nadštandardné úrazové poistenie
  • Mobilný telefón, tablet
  • Notebook, mobilný internet
  • Zaujímavý sociálny program
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • Region: ardejov, Humenné, Mezdizalaborce, Michalovce, Prešov, Sabinov, Snina, Sobrance, Stropkov, Svidník, Trebišov a Vranov nad Topľou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou