Skladník v Bratislave

WAGON SLOVAKIA Košice, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700 €/brutto + prémie od 0 - 400€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zásobovanie vozňov špeciálnej stavby obchodným tovarom , manipulácia s vysokozdvížnym vozíkom, vodič zásobovač, príprava a výdaj tovaru, zodpovednosť za správu materiálu,

v prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa osobného pohovoru na uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. vznikla v roku 1995. Základným poslaním našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb na profesionálnej úrovni v oblasti reštauračného stravovania v reštauračných vozňoch, služieb mobilbarov, ubytovania v ležadlových a lôžkových vozňoch a služieb autovlaku v železničných vozňoch špeciálnej stavby ZSSK vo vnútroštátnej ako aj v medzinárodnej doprave. Od roku 2018 poskytujeme v reštauračných vozňoch zmodernizované služby, ktorými zabezpečujeme vyšší komfort pre našich cestujúcich vďaka novému menu a online službe Najedz sa vo vlaku. Viac informácií na www.wgske.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3819250  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR/mesiac700 €/brutto + prémie od 0 - 400€/brutto