Manipulačný robotník v sklade prádla

WAGON SLOVAKIA Košice, a.s.

Miesto práce
Bencúrova 13, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,00 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s bielizňou v sklade, odovzdávanie špinavej bielizne do práčovne, preberanie čistej bielizne a jej evidencia

V prípade záujmu poslať životopis na email: [email protected] a súhlas na spracovanie osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zodpovednosť, dôslednosť,

Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. vznikla v roku 1995. Základným poslaním našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb na profesionálnej úrovni v oblasti reštauračného stravovania v reštauračných vozňoch, služieb mobilbarov, ubytovania v ležadlových a lôžkových vozňoch a služieb autovlaku v železničných vozňoch špeciálnej stavby ZSSK vo vnútroštátnej ako aj v medzinárodnej doprave. Od roku 2018 poskytujeme v reštauračných vozňoch zmodernizované služby, ktorými zabezpečujeme vyšší komfort pre našich cestujúcich vďaka novému menu a online službe Najedz sa vo vlaku. Viac informácií na www.wgske.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3430861  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,00 €/hod.