Technik prevádzky a údržby osobných vozňov

WAGON SERVICE travel s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzka a údržba moderných osobných vozňov

- možnosť využívania služobného auta
- dobré platové podmienky, pohyblivá zložka mzdy
- stabilné pracovné miesto
- malý kolektív odborníkov pre osobné vozne

Svoj záujem prejavíte zaslaním životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektronika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- technická zdatnosť, technické myslenie
- skúsenosť v oblasti elektroniky a elektrotechniky

Súkromná železničná spoločnosť už takmer s 18-ročnou pôsobnosťou i v zahraničí hľadá pre pracovisko v Košiciach/Bratislava kandidáta na pozíciu technik prevádzky a údržby osobných vozňov (zámočník koľajových vozidiel).
Spoločnosť pôsobí s oblasti medzinárodnej železničnej prepravy osôb, pravidelné a mimoriadne chartrové vlaky. Činnosť cestovnej kancelárie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2738685  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou