Zubná sestra, zubná asistentka

Wagner DENT, s.r.o.

Miesto práce
Trieda SNP 53, Banská Bystrica
Termín nástupu
03.05.2021
1 000 EUR/mesiac*Výška platu sa ďalej odvíja od pracovných skúseností a vlastností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkony odborných činností zubnej zdravotnej sestry :
- príprava ambulancie pred ošetrením, asistencia zubnému lekárovi, dezinfekcia a sterilizácia nástrojov, komunikácia s pacientmi.
- asistencia pri výkonoch lekára
- administratíva v ambulancii, práca s počítačom, kartotékou v rámci kompetencií zdravotnej sestry, objednávanie pacientov
- komunikácia v cudzom jazyku výhodou, nie podmienkou

- práca v malom a mladom kolektíve
- možnosť uplatnenia vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto

Zaujala Vás naša ponuka ? Ak áno, pošlite nám prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na uvedenom telefonickom čísle. S uchádzačmi, ktorí spĺňajú podmienky a potrebné vzdelanie pre danú pozíciu sa dohodne termín osobného pohovoru.

Akú odbornú spôsobilosť musí mať sestra určuje nariadenie vlády 296/2010 Z. z. Odborná
spôsobilosť na výkon odborných pracovných činností zubnej zdravotnej sestry sa získava nadobudnutím:
a) vyššieho odborného vzdelania v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra,
b) vysokoškolského vzdelania prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe v
študijnom odbore ošetrovateľstvo alebo
c) vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v magisterskom študijnom programe v
študijnom odbore ošetrovateľstvo, ktoré nadväzuje na získanie vzdelania podľa písmena
d) úplného stredného odborného vzdelania v študijnom odbore zubný asistent
b).
Podľa prechodných ustanovení v § 78 ods. 3 nariadenia sa za získanie odbornej spôsobilosti
na výkon odborných pracovných činností v zdravotníckom povolaní sestra považuje aj
nadobudnutie:
a) úplného stredného odborného vzdelania na strednej zdravotníckej škole v študijných
odboroch zubná sestra, zdravotná sestra, detská sestra, ženská sestra alebo všeobecná sestra,
ktorého získavanie sa začalo podľa predpisov účinných do 30. apríla 2004,
b) úplného stredného odborného vzdelania na vojenskej strednej škole v študijných odboroch
zdravotná sestra, všeobecná sestra alebo zdravotník, ktorého získavanie sa začalo podľa
predpisov účinných do 30. apríla 2004,
c) vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v spojenom magisterskom študijnom programe
v študijnom odbore ošetrovateľstvo, ktoré sa ukončilo do roku 2008

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zubný asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť zubnej problematiky
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojalita
- samostatnosť, flexibilita
- aktívny a empatický prístup k pacientovi
- chuť vedomostne rásť a učiť sa

Zubná ambulancia
ID: 4042057  Megjelentetés dátuma: 5.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac