Zákaznícky servis, administratíva

W rent s.r.o.

Miesto práce
W rent, s. r. o., Považská Bystrica
Termín nástupu
November / december 2022
900 - 1 200 EUR/mesiacv závislostí od pracovných skúseností, ďalšie mesačné bonusy vyplatené na základe pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho pracovného kolektívu zodpovedného, samostatného, pracovitého zamestnanca. Jeho pracovnou náplňou bude:

- zákaznícky servis predaja, evidencia a potvrdzovanie objednávok, dodacích termínov
- vystavovanie dodacích listov, vystavovanie faktúr
- práca s ekonomickým systémom HELIOS, ERP
- vystavenie prepravných podkladov
- administratívna podpora obchodného tímu
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- tvorba reportov pre mzdové oddelenie
- evidencia reklamácií
- evidencia predaja strojov

Komunikácia v anglickom jazyku preferovaná.

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, výlety...)
- príspevky zo sociálneho fondu

Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Účtovníctvo - Mierne pokročilý

Spoločnosť W rent, s. r. o. je rýdzo slovenskou firmou so stabilnou štruktúrou vlastníkov a vlastným kapitálom, ktorá pôsobí na trhu s baliacimi technológiami od roku 2012.
Sme jedinou spoločnosťou v rámci SK / CZ zaoberajúcou sa výrobou automatických páskovacích a baliacich strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2615463  Megjelentetés dátuma: 1.10.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac