Manažér/ka recepcie W hotela Bratislava

W Real s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrola práce recepčných a chyžných
Aktívna komunikácia ohľadom rezervácií s korporátnou a medzinárodnou klientelou
Spracovanie harmonogramov služieb, zodpovednosť za čerpanie D a NV, kontrola dochádzky
Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
Pravidelné interné tréningy zamestnancov, prehľad o novinkách v hotelovom segmente
Starostlivosť o prevádzku – vybavenie recepcie, zabezpečovanie údržby, technicko-hospodárskych pomôcok
Kontrola správneho zúčtovania hostí, check in, check out, prideľovanie kapacít
Úzka komunikácia s nadriadenými pri nastavovaní a smerovaní prevádzok
Priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela
Pokladničné operácie a ich evidencia, kontrola správnosti vystavovania dokladov
Bežná práca na recepcii a zastupovanie riaditeľa hotela počas jeho neprítomnosti

moderné a inovatívne hotelové prostredie
zaškolenie
stabilná práca
zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
priateľská a otvorená atmosféra
zamestnanecké oblečenie
kariérny rast

PRAX V HOTELOVOM MANAŽMENTE MIN. 4 ROKY JE PODMIENKOU VÝBEROVÉHO KONANIA.
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Podmienky pre splnenie zaradenia do výberového konania:
- fotografia
- zoznam - relevantných dokázateľných a úspešných projektov
- profesijný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku
- referenčný list
- kontaktné údaje

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, hoteliérstvo, ekonomika, cestovný ruch, masmediálna komunikácia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Booking.com - Pokročilý
IT skúsenosti - Pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- sebavedomé, príjemné vystupovanie a profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardmi
- silné argumentačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť motivovať druhých aj sám seba
- flexibilná osoba s kritickým pohľadom a aktívnym prístupom, ktorý je schopný zvládať stresové situácie
- časová flexibilita
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- upravený zovňajšok, dobrý zdravotný stav
- zmysel pre detail, dôkladnosť, lojalita, zodpovednosť
- chuť napredovať a vzdelávať sa v najmodernejších IT komunikačných technológiách vrátane umelej inteligencie ( AI)

W HOTEL *** Bratislava je situovaný v Bratislave, jej mestskej časti Devínska Nová Ves. Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách a apartmánoch s wellness, gastronomickými službami a konferenčnou miestnosťou.
ID: 3463983  Megjelentetés dátuma: 17.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac