Personálny konzultant v call centre

W I N job, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 27, Košice
Termín nástupu
03.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- selektácia a výber vhodných uchádzačov do zamestnania
- realizácia pracovných pohovorov telefonicky a osobne
- denná telefonická a emailová komunikácia s klientmi
- spoluorganizácia pracovných pohovorov u klienta
- administratívna činnosť

- kariérny rast - možnosť vybudovať si vlastný tím
- zaujímavá bonusová zložka
- príjemné pracovné prostredie
- podpora zo strany vedenia

V dôsledku vysokého počtu žiadostí, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, strojársky priemysel, doprava a logistika, služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívnosť
- obchodné zručnosti
- samostatnosť a organizovanosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť za plnenie termínov a cieľov

Sme spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb klientom. Cieľom spoločnosti je predovšetkým prinášať klientom komfort a stabilnú oporu v oblasti kvalitného výberu kandidátov.
ID: 3280645  Megjelentetés dátuma: 15.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou