Samostatný odborný referent Verejného obstarávania

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
650 - 830 EUR/mesiacNástupný plat od 650 Eur podľa počtu rokov praxe + osobný príplatok po 3 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností spojených s prieskumom trhu. Vypracovávanie súťažných podkladov , výzvy a realizácia obchodov prostredníctvom elektronického trhoviska. Zodpovednosť za činnosti spojené so zabezpečovaním procesov VO. Zodpovednosť za evidenciu všetkých zákaziek v module E-zákazka. Manažovanie vyhláseného procesu , vysvetľovanie súťažných podkladov , vysvetľovanie ponúk, kontrola splnenia podmienok účastí uchádzačov, rokovania a komunikácia s uchádzačmi. Príprava stanovísk pri podaných námietkach, komunikácia s ÚVO. Spracovanie plánu VO na nasledujúci rok , kontrola dodržiavania plánu a upozorňovanie na nesúlad požiadaviek s predloženým plánom. Zodpovednosť za zabezpečenie aktualizácie internej smernice podľa legislatívnych úprav v oblasti VO.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Motivačný list, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu:
pucikova @vsmu.sk
resp. Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Práca v elektronickom systéme "e-zákazka ".
Odborná spôsobilosť a znalosť zákona o VO a súvisiacich vyhlášok. Aktívny prístup k práci, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, precíznosť.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3804770  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 830 EUR/mesiacNástupný plat od 650 Eur podľa počtu rokov praxe + osobný príplatok po 3 mesiacoch