Pokladník /účtovník

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat od 650 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná účtovnícka práca vo finančnej učtárni , vystavovanie objednávok, vyšlých faktúr, práca s pokladňou, výdaj stravných lístkov, styk s bankou , vedenie pokladničných kníh a pod.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected]
resp. poštou na adresu :
VŠMU v Bratislave
Mgr. Mária Púčiková
Ventúrska 3,
810 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

Znalosť podvojného účtovníctva, znalosť s PC, s pokladňou , ovládanie programu SAP je výhodou.
Samostatnosť , zodpovednosť, precíznosť, lojalita.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3619388  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat od 650 Eur