Samostatný odborný referent PAM

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa platových taríf zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie práce na úseku práce a miezd. Spolupráca pri tvorbe priebežných analýz a rozborov za oblasť PAM . Príprava podkladov pre rozpočet školy a úprava rozpočtu za oblasť PAM .
Zodpovednosť za správne zaraďovanie zamestnancov do funkcií podľa platných mzdových predpisov. Kontrola a zabezpečovanie vyplácania realizovaných Dohôd o vykonaní práce a Autorských honorárov.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce

Motivačný list + štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu [email protected]
resp. na adresu : VŠMU v Bratislave, Ventúrska 3, 813 01 Bratislava .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Expert

Počet rokov praxe

5

Aktívny prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita, dôslednosť, zodpovednosť.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3238792  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa platových taríf zamestnancov vo verejnom záujme