Technický pracovník – vzorkár

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
15.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je zameraná najmä na odbery vzoriek vôd, sedimentov a vodných organizmov v povrchových vodách Slovenska. Predmetom prác je príprava na odber vzoriek, balenie vzorkovníc, balenie zariadení na odber vzoriek, kalibrácia prístrojov používaných v teréne, zaznamenávanie abiotických charakteristík v teréne, vlastné odbery vzoriek a terénne prieskumy vodných organizmov (v spolupráci s expertami biológmi). Súčasťou aktivít je aj práca na počítači (vkladanie výsledkov do databázy, prepočty, spracovanie údajov). Všetky práce sa vykonávajú v akreditovanom režime. Vyžadujú sa aj dlhodobejšie (týždňové) služobné cesty a to najmä vo vegetačnom období (apríl-október). Predpokladá sa aj vedenie motorového člna.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu : [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Vo svojej žiadosti uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chémia, elektrotechnika, potravinárstvo, poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Fizická zdatnosť, manuálna zručnosť, flexibilita, precíznosť a schopnosť pracovať v pracovnom tíme.
Ďalšie požiadavky: Skúsenosti v oblasti odberu vzoriek a práca s databázami sú vítané. Jazykové znalosti sú výhodou.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 2981027  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 - 700 €