Vedecko-výskumný pracovník v oblasti geografických informačných systémov vodného hospodárstva

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacMinimálne 850 EUR (nástupný plat pre absolventa), plat a osobné ohodnotenie závisí od vzdelania a odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia smernice Európskeho parlamentu a Rady 2007/2/ES, ktorou sa zriaďuje Infraštruktúra pre priestorové informácie v Európskom spoločenstve (INSPIRE) na národnej úrovni v súlade so zákonom č. 3/2010 Z.z. o Národnej infraštruktúre priestorových informácií
- plnenie úloh pri spracovaní priestorových údajov, geodatabáz, mapových výstupov, WMS, WFS služieb.
- plnenie úloh pri vytváraní mapových aplikácií.

- pracovný čas flexibilný v rámci Pracovného poriadku,
- práca v tímoch s rešpektovanými odborníkmi vo svojej oblasti,
- 45 dní dovolenky na rok,
- príspevok zamestnávateľa do DDS po odpracovaní 1 roka,
- bezplatné parkovanie v priestoroch areálu VÚVH,
- jazykové kurzy organizované na pracovisku,
- odborné školenia poskytnuté zamestnávateľom
- možnosť zapojiť sa do budovania komplexného informačného systému pre vodné
hospodárstvo.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/ v sekcii Informačný servis/osobné údaje, link http://www.vuvh.sk/?lid=48.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie vodné hospodárstvo alebo geografické informačné systémy výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Esri ArcGIS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti: ArcGIS, skúsenosti s administráciou ArcGIS servera, príp. s inými GIS platformami výhodou.
Samostatné tvorivé a predovšetkým vysoko-technické a logické myslenie, schopnosť pracovať v tíme, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, schopnosť operatívne riešiť vzniknutý problém, flexibilita, presnosť a precíznosť.
Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (AJ) slovom i písmom, najmä technickej angličtiny z oblasti vodného hospodárstva, geografických informačných systémov a informačných technológií.
Znalosť národnej legislatívy z oblasti VH, GIS VH alebo IT výhodou.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 2738746  Megjelentetés dátuma: 7.9.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac