Asistentka spoločnosti s nemeckým jazykom

Výrobná spoločnosť

Miesto práce
Vráble, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1000eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plánovanie a organizovanie pracovných stretnutí a porád nadriadeného
vybavovanie telefonických hovorov
spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty
spracovávanie zápisníc a z porád a rokovaní na základe podkladov nadriadeného
organizovanie stretnutí, kontrola termínov, vybavovanie operatívnych záležitostí
preklady dokumentov do a z nemeckého jazyka, príležitostné tlmočenie menších stretnutí
zodpovednosť za záležitosti podpory vedenia spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax na asistentskej pozícii je výhodou
aktívna znalosť nemeckého jazyka - komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze
samostatnosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, diskrétnosť, iniciatívny prístup k riešeniu problémov, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

ID: 3235501  Megjelentetés dátuma: 28.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000eur