Sestra, sestra špecialistka

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s.

Miesto práce
Ondavská 8, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ihneď
sestra od 740,- Eur, sestra so špecializáciou od 880,- Eur + príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu, vo sviatok a za prácu v noci + po adaptačnej príprave osobný príplatok+výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov v špecializovanom zdravotníckom zariadení v nepretržitej prevádzke.

Práca v stabilnej spoločnosti, podpora odborného vzdelania, 5 dní dovolenky naviac, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, nadštandardný príspevok na stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zodpovednosť, empatia, odbornosť, komunikácia s pacientmi

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb je jedna z najmodernejších a najlepšie vybavených slovenských nemocníc zameraná na liečbu srdcových a cievnych chorôb. Liečbu realizujeme na chirurgických a nechirurgických pracoviskách, ktoré sú zároveň výučbovou bázou LF UPJŠ a stredných zdravotníckych škôl.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3448170  Megjelentetés dátuma: 17.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: sestra od 740,- Eur, sestra so špecializáciou od 880,- Eur + príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu, vo sviatok a za prácu v noci + po adaptačnej príprave osobný príplatok+výkonnostný bonus