Biznis analytik - energetika

Mlynská 31/837, Košice

Chceš byť súčasťou digitalizácie a transformácie energetiky?

Do nášho začínajúceho mladého tímu biznis analytikov hľadáme nového kolegu, ktorého baví riešiť problémy, analyzovať a hľadať riešenia pre rôznorodé témy súvisiace s IT.

Tvoja náplň práce:

  • biznis a čiastočne IT analýza v spoločnosti VSD, a.s.
  • zber a analýza požiadaviek interného zákazníka, návrh realizácie a riešenia
  • príprava technických a funkčných špecifikácii, príprava dokumentácie, súčinnosť pri implementácii a testovanie pri zavádzaných riešeniach
  • komunikácia a koordinácia s interným zákazníkom a riadenie menších projektov
  • participácia na aktuálnych projektoch (inžiniering požiadaviek, support pri implementácii, support pri testovaní, revízie cieľových konceptov) workflow management, upgrade webu spoločnosti .... a mnoho ďalších zaujímavých projektov
  • Spolupráca s biznis stranou, IT a externými dodávateľmi IT riešení

Výhody, benefity:

  • 5 dni dovolenky naviac, vyššia náhrada príjmu počas PN
  • Deň energetikov – 1. október: každý rok voľno a finančná odmena
  • Výrazne motivačná hodnotiaca schéma kvartálnych odmien
  • Tvoje vzdelávanie a rozvoj je pre nás samozrejmosť - v rámci spoločnosti, ale aj „oficiálne“ kurzy, certifikácie
  • Moderné atraktívne priestory v centre Košíc, dobrá káva
  • Notebook, mobil, paušál aj na súkromné účely
  • Pružný pracovný čas a home office podľa dohody
  • Tímové a firemné športové, spoločenské a dobrovoľnícke aktivity
  • Mladý aktívny kolektív

Predpoklady na úspešné zvládnutie agendy:

  • Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale sme otvorení aj motivovaným absolventom.
  • Technické zameranie a ideálne ukončenú/ukončuješ VŠ.
  • Skúsenosť s IT projektovým životom a skúsenosti s tvorbou konceptov IT riešení, vývojom SW resp. softvérovým inžinierstvom.
  • Znalosť UML.
  • Schopnosť identifikovať problémy a navrhovať riešenia, máš konštruktívny prístup.
  • Analyticko-koncepčné myslenie.
  • Flexibilita pracovať na rôznych témach a rôznych projektoch, pracovať v tíme ale aj samostatne.
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
  • Výhodou: znalosť Enterprise Architect, UI/UX dizajn - Figma, testing

Si komunikatívny, rád pracuješ v tíme, si samostatný, dôsledný, vieš organizovať,  koordinovať, prezentovať a argumentovať.

Ak nespĺňaš niektoré požiadavky, no máš  veľkú chuť učiť sa, pritom ti nechýba  “drajv”, je to OK.

Informácie k výberovému konaniu:

Nástup: ASAP, dohodou

Forma: Plný pracovný úväzok

Home office: dohodou, orientačne 40%

Vhodné pre absolventa: áno aj (IT smer podmienkou)

Miesto práce: Košice

Mzdové podmienky

  • Nástupná základná mzda minimálne: 1200 – 1400 EUR (brutto)
  • Kvartálna forma individuálneho odmeňovania, odmena za hospodársky výsledok firmy
  • Výsledný ročný priemer 1700 - 1970 EUR mesačne (brutto)
  • V závislosti od skúsenosti, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania.

Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, určite nám zašli svoje CV-čko. Ideálne, ak by si to stihol do 9.10.2022.  Ak máš zároveň referencie na projekty, ktoré si robil, pošli aj tie, budeš mať “veľké plus”.

Už teraz sa môžeš tešiť na stretnutie s budúcim manažérom a zástupcom oddelenia HR, na ktorom sa o pozícii dozvieš oveľa viac.

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Pačaiová N.
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis