Špecialista na úpravu paznechtov hovädzieho dobytka

VVS SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 2 000 EUR/mesiacPráca je ohodnotená od výkonu. Priemerne 1 ošetrovateľ ošetrí 40 až 50 kusov dobytka denne (5 až 8 kráv za hodinu) a jeho brutto odmena sa pohybuje od 2,50 do 3,20 Eur za kus podľa zručností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úprava paznechtov hovädzieho dobytka. Funkčná úprava paznechtov prevedená v 5 krokoch na plne hydraulickej fixačnej klietke. Práca je vykonávaná na celom území SR a vyžaduje si krátko dobé pobyty v oblastiach výkonu práce. Pracovná doba ako i výška pracovného úväzku je dohodou.

služobné auto a telefón aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Informácie na tel. č. +421 918 641 154
Žiadosť a životopis posielajte e - mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, veterinárny technik (výhodou)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nakoľko sa jedná o pomerne zodpovednú prácu spojenú s ošetrením živých zvierat, vyžaduje sa manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, skúsenosti s prácou s hovädzím dobytkom a vysoké pracovné nasadenie.
Vodičský preukaz B+E je výhodou.
Náročnosť práce je náležite finančne ohodnotená.

Spoločnosť VVS SK, s. r. o. je dodávateľom krmív a chovateľských potrieb do veľkochovov. Prevádzkuje služby spojené so starostlivosťou o zvieratá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2384408  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac