Administratívny pracovník/pracovníčka logistiky

VVISS spol. s r.o.

Miesto práce
Madunice
1 200 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda 1200,- € HR, po skúšobnej dobe 1300,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 739€/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca s vnútropodnikovým informačným systémom:
- vytváranie a správa závozov
- vytváranie a evidencia objednávok
- spracovanie a kontrola dodacích listov
- evidencia odpadov
- spracovanie diét vodičov
- zatrieďovanie korekčních dokladov do závozov
- evidencia tankovania, tvorba prevodiek, spotreby
* fakturácia, zakladanie faktúr
* preberanie, kontrola a oprava dokladov od vodičov pri vykládke a nakládke tovaru
* preberanie, kontrola a spracovanie dokladov od interných vodičov
* váženie kamiónov, kontrola váh pri nakládke
* správa pokladne, príjem hotovosti
* príprava pošty na odoslanie
* skenovanie dokladov do systému
* riešenie nezrovnalostí - chýbyjúcich dokladov od prepravcov, nevyfakturovaných dokladov,
urgencia dispečerov,
* otváranie rampy, evidencia návštev

Ponúkame:
* nástupnú mzdu 1200,- € HR, po skúšobnej dobe 1300,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 739€/mesiac)

* firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
* relokačný príspevok na ubytovanie a dopravu do práce pre pracovníkov s bydliskom mimo obec miesta výkonu práce najmenej 50 €/mesiac
* príspevok na stravovanie v hodnote najmenej 60 €/mesiac
* príspevok očkovaným zamestnancom proti ochoreniu covid -19 v hodnote najmenej 50 €
* po skúšobnej dobe príspevok pre účastníkov penzijného sporenia 30 €/mesiac a za každý ďaľší odpracovaný rok navýšenie príspevku o najmenej 3 €/mesiac
* mobilný telefón s dátovým tarifom
* po skúšobnej dobe možnosť zprostredkovania spotrebiteľského úveru (hypotéka, splátkový úver) za výhodných podmienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ vzdelanie (VŠ výhodou)
* časová flexibilita, práca v režime krátký/dlhý týždeň (cca 15 smien za mesiac po 11.5hod.)
* vodičský preukaz sk. B
* znalosť aspoň jedného svetového jazyka na komunikatívnej úrovni (výhodou)
* uživateľská znalosť s PC ( Excel, Word, Outlook)

Firma VVISS pôsobí na trhu od roku 1991 a je jedným z najväčších distribútorov a producentov ovocia v SR a ČR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4182795  Megjelentetés dátuma: 14.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac