Manažér logistiky

VVISS spol. s r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
ihneď
plat 1 550,- € HR /po skúšobnej dobe 1 950,- € až 2500 € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 672 €/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto Manažér logistiky pre našu pobočku v Maduniciach ( okres Piešťany).

Náplň práce :
Organizácia prepravy ovocia z/do distribučných centier. Vyťažovanie vlastného vozového parku (cca 6-10 ťahačov a šoférov) pre destinácie ČR, SR, Benelux, Itálie, Německo, Maďarsko a zabezpečovanie cca 10 až 20 externých prepráv MKD a rozvozov SR týždenne. Organizovanie opráv pomocou servisných zmlúv.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite na e-mailovú adresu svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom, dotazníkom (k dispozícii na stiahnutie : http://www.vviss.cz/index.php?lang=svk&show=career ) a prípadnými priloženými skenmi certifikátov, referencií a ostatných dokumentov.

- výhodný mobilný tarif
- príspevok na stravu
- možnosť ubytovania
- možnosť získania odborných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- časová flexibita, práca krátky / dlhý týždeň
- samostatnost
- zodpovednost
- organizačné a riadiace schopnosti

Firma VVISS pôsobí na trhu od roku 1991 a je jedným z najväčších distribútorov a producentov ovocia v SR a ČR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3432696  Megjelentetés dátuma: 27.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat 1 550,- € HR /po skúšobnej dobe 1 950,- € až 2500 € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 672 €/mesiac)