Technik/zoraďovač

VÚSAPL, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a demontáž nástrojov (formy) na vstrekovacích strojoch
- nastavuje a optimalizuje technologické parametre pre výrobu výrobkov na vstrekovacích strojoch (ARBURG, Battenfeld )
- zabezpečenie vyťaženosti strojov a operátorov
-nastavuje, optimalizuje a programuje robotické manipulátory Sepro + ARBURG
-podieľa sa na zhotovení a úpravách manipulačných hláv a upínačov
- spúšťa sériovú výrobu, a nastavuje pre splnenie kvalitatívnych požiadaviek
- navrhuje vhodnosť alternatívnych materiálov pre vstrekovanie
- navrhuje a optimalizuje technické parametre
- vedie technologickú dokumentáciu a jej spracovanie, kontrola technických parametrov (čas, cyklus..)
- podieľa sa na rozvoji nových projektov a presune výroby
- ľahšie úpravy foriem, čistenie foriem, kontrola dodržiavania preventívnej údržby
- príprava foriem, materiálov, strojov pre nábeh nových produktov

-príspevok na stravovanie
-príspevok na DDS
-možnosť odborného rastu
-prémiové ohodnotenie na základe aktuálneho prémiového poriadku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

spracovanie plastov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie
-samostatnosť
-zručnosť

Výroba výrobkov z plastov, skúšobníctvo a výskum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3998601  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac