Elektrokonštruktér / Programátor

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacZákladný plat 1000-1500€ /mesiac (podľa kvalifikácie a praxe) + variabilná zložka + bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, príprava a realizácia elektrotechnických, jednoúčelových strojov a zariadení
- tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie, kreslenie elektroschém
- naceňovanie navrhnutých elektrokomponentov, súčastí, prácnosti
- programopvanie v Siemens S7 (programovanie robotov výhodou)

- práca s najmodernejšími technológiami
- možnosť odborného rastu
- pružná pracovná doba
- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevok na stravu nad rámec zákona

V prípade záujmu po pozíciu, prosíme poslať profesný životopis na adresu [email protected]
Všetkým záujemcom ďakujeme, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Képzési szak

strojárske, zameranie strojárska technológia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť súčasných noriem a legislatívy
-čítanie technických výkresov
-technické myslenie
-samostatnosť, zodpovednosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VURAL a.s.
Alexandra Rudnaya 23
010 01 Žilina
ID: 3775288  Megjelentetés dátuma: 13.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac