Frézar na klasické stroje

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiac6-7€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy vo výške 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 1000-1800€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frézovanie v presnej kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
Nutná znalosť čítania výkresov a merania súčiastok pri stroji.
Prax v kusovej výrobe podmienkou.

- práca v 2-zmennej prevádzke pondelok-piatok
- stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
- výkonnostné prémie
- možnosť práce nadčas počas víkendov
- kvartálny dochádzkový bonus
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť dohodnúť fixný mesačný plat
- príjemná pracovná atmosféra

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Spoľahlivosť, precíznosť.
- chuť učiť sa odborne rásť
- zodpovednosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3759065  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac6-7€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy vo výške 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 1000-1800€ brutto.