Recepčná - brigáda na recepcii wellness centra

VURAL a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 23, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3€/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha klientov wellness centra
- prijímanie objednávok na procedúry
- obsluha technického zariadenia wellness centra
- práca s registračnou pokladnicou
- zabezpečovanie čistoty priestorov a komfortu klientov

- práca pre študentov denného štúdia VŠ - na Dohodu o brigádnickej práci študenta
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- 2-zmenná prevádzka, práca aj cez víkend, pracovná doba dohodou podľa možností študenta

pozícia sa obsadzuje pre Dcérsku spoločnosť SAVURA Slovakia a.s.
Ďakujeme všetkým záujemcom o túto pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

služby, cestovný ruch, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3167283  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€/hod brutto