Lakýrnik / Lakovač / Pracovník lakovne (Nie sme automotive. Naša práca nieje nudná a jednotvárna. Príď sa presvedčiť!)

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 950,- € / mes. / brutto. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady, skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aplikácia farieb na výrobky a dopravníky.

- Jednoduchá a nenáročná práca.
- Pomocný pracovník bude k dispozícii (očistí, obrúsi, pripraví kusy na lakovanie).
- Ak nie si odborník, nevadí! My ťa naučíme a zaškolíme!
- Práca v modernej lakovacej kabíne.
- Vybavíme ťa ochrannými pracovnými pomôckami.
- Nepracujeme na normy, ani pod stresom.
- Nie sme automotive, nehráme sa na sekundy!
- Práca je rozmanitá.
- Nezameriavame sa na kvantitu, ale na kvalitu.
- Práca na max. 2 zmeny, od pondelka do piatku (od 6:00 do 14:30 ; od 12:00 do 20:00)
- Jedna 10 min. platená prestávka navyše!
- Stravovanie v areáli spoločnosti.
- Príjemné pracovné prostredie rodinného typu.
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti.
- Ak máš živnosť, u nás ju môžeš využiť!

Ak ťa nebaví pracovať na nezmyselne stanovené normy a ciele, prídi k nám!
Ak ťa naša ponuka zaujala, a máš záujem pracovať v slovenskej spoločnosti, so slovenskými kolegami, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- precíznosť

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3409583  Megjelentetés dátuma: 25.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 950,- € / mes. / brutto. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady, skúsenosti a prax.