Technológ

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 700,00 €, prémie 49%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pravidelná kontrola procesov a dodržiavanie technických predpisov a parametrov
-riešenie problémov zverených procesov a návrh na elimináciu
-podieľa sa na mapovaní procesov
-navrhovanie zmien na zlepšenie výrobných procesov
-vypracovanie pracovných postupov a predpisov údržby
-zabezpečuje technologickú dokumentáciu
-spolupracuje a hodnotí riziká procesu
-podieľa sa na úpravách a vývoji nových produktov a s tým spojených úprav výr.procesov
-podieľa sa na validácii procesu

13. a 14. plat vo výške priem.hrubej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov, pravidelné prémie vo výške 49 %, odmena za dochádzku 100 €/štvrťročne

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, chemické, hutnícke

skúsenosti vo výrobnom procese sú veľkou výhodou

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. je etablovaným hráčom na medzinárodnom trhu s viac ako 70-ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania rôznych typov uhlíkových materiálov. Počas viac ako siedmich dekád prešla viacerými míľnikmi, ktoré sa zapísali do jej histórie a znamenali jednoznačné posilnenie jej pozície na trhu. V júni minulého roka sa stala členom medzinárodnej skupiny Elkem, čo sa okamžite prejavilo na ďalšom rozvoji spoločnosti. Naše výrobné portfólio zahŕňa viaceré druhy nauhličovadiel najmä pre oceliarsky a zlievarenský priemysel, ako aj rôzne typy uhlíkových hmôt pre výrobu ferozliatin, karbidu vápnika, medi, atď. Naše produkty expedujeme nielen v rámci domáceho, ale najmä medzinárodného trhu so zameraním najmä na Európu (vrátane Balkánu), Severnú Ameriku, Afriku či časť Ázie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3806344  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 700,00 €, prémie 49%