Elektromechanik

VUKI a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
5,2 EUR/hod.(mzda sa skladá zo základnej zložky a variabilného osobného hodnotenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba elektronických častí regulácie motorických pohonov a tepelnej regulácie,
- opravy meracích prístrojov,
- v súčinnosti s prevádzkovým elektrikárom vykonávať údržbu a opravy na silnoprúdových zariadeniach, odpisy elektromerov,
- výkon prác podľa pokynov vedúceho súvisiace s dohodnutým druhom práce:
• kooperácia pri montáži investičných celkov
• súčinnosť pri opravách a údržbe strojov

- práca v stabilnej spoločnosti
- u zamestnancov mladších ako 33 rokov 5 dní dovolenky naviac po roku zamestnania
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- stravné lístky nad rámec zákona
- ročné prémie podľa ziskovosti
- 37,5 hod úväzok

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti VUKI a.s.
Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vzdelanie v odbore : Elektrotechnika
- Vyhláška – odborná spôsobilosť elektrotechnika minimálne § 22
- Skúsenosti v údržbe strojov (regulácia pohonov a kúrenia)
- Vedomosti z oblasti elektrotechnických zariadení
- Skúsenosti v elektroúdržbe
- Mechanické zručnosti
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Výhodou je znalosť CorelDRAW
- Samostatnosť,Flexibilita, práca v tíme

Sme výrobno-obchodná firma v oblasti káblov a káblového príslušenstva, elektroizolačných lakov a živíc, s aplikovaným výskumom a vývojom, skúšobníctvom, technickou normalizáciou a expertíznou činnosťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3735816  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,2 EUR/hod.(mzda sa skladá zo základnej zložky a variabilného osobného hodnotenia)