Administratívno-ekonomický pracovník

VSK MINERAL s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
832,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie, evidencia, odosielanie korešpondencie, prijímanie telefonických hovorov, e-mailov
- spracovanie a archivácia súvisiacich dokumentov, zabezpečovanie distribúcie zmluvných a iných dokumentov
- vedenie registratúry, správa registratúrneho strediska
- príprava prezentačných a marketingových materiálov
- príprava podkladov a prezentácii pre pracovné stretnutia
- príprava stretnutí s klientmi a zákazníkmi
- spolupráca pri spracovaní ekonomických prehľadov a reportingu
- kontrola a evidencia faktúr
- zabezpečenie kancelárskych potrieb
- administratívne práce v plnom rozsahu podľa pokynov konateľa spoločnosti
- organizačné zabezpečenie pracovných stretnutí

- príspevok zo strany zamestnávateľa do 3. pilieru DDS
- skupinové poistenie zamestnancov zo strany zamestnávateľa
- práca v úspešnej expandujúcej spoločnosti
- dobré sociálne podmienky
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a odborného rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- flexibilita
- spoľahlivosť
- vítané znalosti z oblasti daňovej legislatívy
- vítaná znalosť IS SOFTIP

Renomovaná spoločnosť, ktorá prevádzkuje viaceré ťažobné prevádzky na východnom a strednom Slovensku. Spoločnosť patrí do skupiny VSK MINING GROUP, ktorá vykonáva dobývanie, úpravu a predaj nerastných surovín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618398  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 832,- Eur