Ekonóm

VSK MINERAL s.r.o.

Miesto práce
Paňovce, Košický kraj
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie podvojného účtovníctva v poľnohospodárskom družstve
- zostavovanie účtovných závierok
- spracovanie DPH
- spracovanie štatistických výkazov
- spracovanie cash flow
- vedenie pokladničnej a ekonomickej agendy
- komunikácia s orgánmi štátnej správy (daňový úrad)
- fakturácia
- implementácia legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva a daní do firemných postupov a procesov
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku
- príprava odborných analýz podľa potrieb predstavenstva poľnohospodárskeho družstva
- kontrola spracovania týždenných reportov
- príprava mesačných a ročných výkazov pre predstavenstvo poľnohospodárskeho družstva
- ďalšie úlohy spojené s ekonomickým oddelením poľnohospodárskeho družstva

- možnosť zvyšovania kvalifikácie a odborného rastu
- práca v stabilnom a perspektívnom družstve

Spoločnosť VSK MINERAL s.r.o. je väčšinovým podielnikom poľnohospodárskeho družstva.

Poľnohospodárske družstvo Paňovce sa zaoberá poľnohospodárskou činnosťou na výmere 770 ha pôdy, chovom hovädzieho dobytka, ošípaných a sliepok a potravinárskou výrobou mliečnych, pekárenských a plánovaných mäsových výrobkov – malovýroba.
V oblasti poľnohospodárskej činnosti ide hlavne o pestovanie obilovín, krmovín a olejnín. Poľnohospodárske družstvo sa transformuje na malú funkčnú farmu s využitím geografickej polohy pri meste Košice. V súčasnosti spolupracuje aj s Univerzitou veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach a Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitre.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, financovanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 rokov skúsenosti v oblasti finančného účtovníctva
- výborná znalosť všetkých daňových a účtovných predpisov
- schopnosť efektívne riešiť rôznorodé úlohy v krátkych časových odstupoch
- samostatnosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť
- schopnosť orientovať sa v komplexnej problematike
- analytické a organizačné schopnosti
- zmysel pre detail a precíznosť

Renomovaná spoločnosť, ktorá prevádzkuje viaceré ťažobné prevádzky na východnom a strednom Slovensku. Spoločnosť patrí do skupiny VSK MINING GROUP, ktorá vykonáva dobývanie, úpravu a predaj nerastných surovín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2817099  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zaujímavé finančné ohodnotenie