Finančný poradca / Kmeň klientov je Vašim majetkom / Poistenie_Úvery_Investície

VSG - SLOVAKIA s.r.o.

Hurbanovo námestie 61/68, 972 01 BOJNICE, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Vyššie provízie, o 80% viac ako v M-L-M systéme! Provízia za 100.000 ÚVER je až do 1.500 EUR spolu s bonusom!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Budovanie vašej vlastnej značky, tímu a kmeňa klientov.
Kmeň klientov a firma je vaša. Vy ste majiteľ. Týmto princípom sa úplne odlišujeme od štrukturálnych a MLM firiem, v ktorých poradcovia budujú kmeň klientov aj tím spolupracovníkov pre materskú spoločnosť. V čase vášho odchodu potom nevlastníte nič z toho, čo ste roky budovali. To u nás neplatí! Vlastný biznis nie je len o tom, koľko práve zarábate, ale predovšetkým o tom, akú hodnotu vytvárate do budúcnosti - pasívne príjmy.

#Férová ponuka a provízie robí férové poradenstvo.
Nikoho nenútime k plneniu nezmyselných kariernych plánov a zbieranie bodov za každú cenu. Naopak, máte viac času na klientov a pocit z dobre odvedenej práce. Vysoké provízie znamenajú aj väčšiu odmenu pre váš tím a teda aj ľahšie náborovanie.

#Individuálne odmeňovanie.
U nás si môžete nastaviť individuálne odmeňovanie pre váš tím. Rozhodujete tak o výške vašej medziprovízie. Samozrejmosťou je aj automatické rozúčtovanie provízií vašim spolupracovníkom.

#Nezávislosť pri voľbe produktov:
Vyberajte z ponuky finančných produktov podľa potrieb svojich klientov. A to slobodne, bez ovplyvňovania zo strany materskej spoločnosti. Nerozhodujte sa pod tlakom požiadaviek na výkon, na zbieranie bodov či jednotiek. Vaše poradenstvo nebude trpieť meniacim sa kariérnym systémom!

#Budúcnosť patrí BROKER POOLom.
Finančné poradenstvo nie je jednoduché a vyžaduje rozsiahle znalosti a skúsenosti. Pokiaľ nie je ambíciou len predať životnú poistku za vysokú províziu a zohnať pod seba ďalších nováčikov. Poradenstvo teda nie je vhodné pre MLM distribúciu, ktorej doménou je rýchla penetrácia trhu s jednoduchými produktmi. Preto budúcnosť patrí férovému profesionálnemu poradenstvu. Broker pool je pre vás prirodzeným partnerom.

#BROKERpool = Bez šéfa a plánov !
#Vyššie provízie, o 80% viac ako v M-L-M systéme !
#Vyplácame z došlých provízií až do výšky 85%
#Vybudovanie pasívneho príjmu 2000€ mesačne a viac!

#PREČO SA OPLATÍ pridať sa k nám?
1) Online produkty sú budúcnosť! Už dnes môžete niektoré produkty uzatvárať on-line už počas stretnutia s vašim klientom. Pre vás to znamená okamžitú províziu, úsporu času, minimálna chybovosť a viac obchodov.

2) Pohodlný prístup k províziám! Vďaka nášmu systému ICM, kdekoľvek ste.

3) Stornofond? Nie je potrebný pri PAYG vyplácaní provízií.

4) Rýchle zazmluvnenie! Nie sme fanúšikovia byrokracie. Zároveň si stále držíme našu devízu - osobný a individuálny prístup.

Informácie o výberovom konaní

1.kolo telefonicky - zavolá Vám konateľ spoločnosti
2.kolo osobne v sídle spoločnosti
3.kolo zazmluvnenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax minimálne 5 rokov

www.vsg-slovakia.sk/o-spolocnosti
Bezplatne poskytuje kompletné zázemie v oblasti administratívy, informačného systému, vzdelávania a call centra pre všetkých, ktorí sa profesionálne venujú finančnému sprostredkovaniu.
Sprostredkovateľom umožňuje ponúkať produkty všetkých významných spoločností na finančnom trhu.
Filozofiou spoločnosti je vytvárať spoluprácu so sprostredkovateľmi, ktorá je založená na nezávislosti, slobode rozhodovania, vlastnom rozvoji a transparentnom províznom systéme.
Cieľom spoločnosti je byť zodpovedným partnerom s jednoduchými riešeniami, teda prevziať zodpovednosť za všetky vedľajšie aktivity, aby sa jej agenti mohli sústrediť výlučne na svoju prácu.
Systém práce servisnej spoločnosti zabezpečuje zmluvným partnerom neporovnateľne lepšie obchodné podmienky s garanciou kvality poskytovaných služieb pre klienta.
Spoľahlivý a kvalitný partner – ocenenia finančných inštitúcií (ALLIANZ, AXA, KOMUNÁLNA POISŤOVŇA, AEGON, GROUPAMA)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2751306  Megjelentetés dátuma: 13.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Vyššie provízie, o 80% viac ako v M-L-M systéme! Provízia za 100.000 ÚVER je až do 1.500 EUR spolu s bonusom!