IT špecialista - administrátor OpenShift

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 550 EUR/mesiacmin. 1550 € brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia a aktívna spolupráca s dodávateľom aplikácií ohľadne nasadzovania, optimalizácie, riešení problémov a monitoringu na danej platforme
  • nasadzovanie, optimalizácia, riešenie problémov a monitoringu na danej platforme
  • vedenie prehľadnej systémovej dokumentácie k spravovaným systémom
  • komunikácia s poskytovateľom docker platformy, prípadne s free komunitou, riešenie prevádzkových problémov
  • kooperácia s administrátormi ostatných subsystémov

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • peňaženka zdravia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • Nutné: Konfigurácia, správa RedHat OpenShift platformy
  • Praktické skúsenosti s nasadením alebo ladením aplikácií s jednou alebo viacerými z nasledujúcich technológií na OpenShift, Kubernetes, Docker
  • Vhodné: Konfigurácia, správa Hadoop,  Ambari
  • Prehľad v administrácii  systémov typu  UX / Linux , docker , virtualizácia , HW ( servre), Kafka , Spark, ELK, Kibana, Zabbix ...
  • Schopnosť byť flexibilný, čo sa týka plánov a pracovných úloh, vrátane možnej pohotovostnej služby pri nasadzovaniach alebo podpore
  • Technická skúsenosť v RedHat OpenShift
  •  Základy PowerShell, Bash, Python atď.
  •  Skúsenosti s vývojom riadeným testami (TDD) a automatizovaným testovaním
  • Práca v tíme, komunikatívnosť, dokumentácia, organizácia

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4024332  Megjelentetés dátuma: 22.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac