Projektový manažér

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 379 € brutto, výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie komplexných projektov vo vnútri organizácie vo všetkých fázach projektového riadenia – inicializácia, plánovanie, realizácia, ukončovanie, vrátane riadenia procesu zmien
  • definovanie cieľov, očakávaných výstupov, míľnikov, prínosov v projekte
  • schopnosť identifikovať, definovať, manažovať a eliminovať riziká
  • vypracovanie detailných harmonogramov prác a kontrolovanie jeho dodržiavania
  • riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu a dotknutých strán
  • monitorovanie zadávaných biznis požiadaviek a sledovanie dopadu zmien na IT, úzka spolupráca s odborom IT
  • zabezpečovanie informačnej bezpečnosti v projektovom riadení
  • vytváranie kvalifikovaných odhadov nákladov na projekt, vyhodnocovanie čerpania rozpočtu, sumarizácia výsledných podkladov, komunikácia so sekciou ekonomiky a financií, tvorba pravidelných odpočtov čerpania budget-u
  • komunikácia s dodávateľom, vlastníkom projektu, členmi pracovného tímu, odbornými garantmi a s vedením spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru, ideálne so zameraním na informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

  • znalosť metodológie projektového riadenia (PRINCE2, IPMA, PMI)
  • schopnosť pracovať pod stresom, samostatne a systematicky
  • pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci
  • výborné komunikačné, negociačné, organizačné a prezentačné zručnosti
  • MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Project, Outlook, aspoň základné znalosť architektúry IT systémov
  • znalosť zákon č. 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • znalosť výnosu Ministerstva financií Slovenskej republiky č. 55/2014 o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
  • znalosť zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • praktické skúsenosti v oblasti informačných technológií, najmä v oblasti vývoja a implementácie SW sú obrovskou výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3596464  Megjelentetés dátuma: 8.2.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 379 € brutto, výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie