Asistent Projektového Manažmentu

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Platové podmienky
Od 4 EUR/hod.

Čo od vás očakávame

Si študent Vysokej školy? Tak čítaj ďalej - máme pre Teba jedinečnú príležitosť!

Keď ťa zaujíma Projektový Manažment alebo Informačné Technológie, možno sa práve ty staneš súčasťou oddelenia, ktoré riadi všetky Projekty vo VÚB.

Tvojou náplňou práce bude:
  • Prispievať k hladkému fungovaniu Tvojho oddelenia
  • Spravovať požiadavky Tvojich kolegov – vyhľadávať informácie a spôsoby riešenia
  • Komunikovať anglicky na dennej báze (najmä písomne)
  • Organizovať meetingy, byť ich súčasťou a spracovávať z nich zápisy
  • Testovať rôzne vyvinuté riešenia
  • Zakladať dokumenty
  • Pracovať v Excel a PowerPoint na dennej báze v zmysle ad hoc zadaní

Chcete objaviť všetky fantastické výhody, ktoré svojim zamestnancom VÚBka ponúka? Mrknite na našu kariérnu stránku a preskúmajte širokú škálu našich benefitov!

Koho hľadáme

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Určite si pošli CV ak:
  • Študuješ na výške a hľadáš si dlhodobú a perspektívnu brigádu
  • Chceš sa dozvedieť viac o tom, ako v druhej najväčšej banke na Slovensku funguje Projektové riadenie
  • Chceš získať cenné skúsenosti z oblasti IT
  • Vieš čo je Pivotka a baví Ťa Excel
  • Tvoja angličtina je na úrovni aspoň B2
  • Už teraz si dokážeš zorganizovať svoj čas, aby si svoje tasky plnil zodpovedne
  • Vieš nám byť k dispozícii 80hodín mesačne

Všetko ostatné o práci vo VÚB dostaneš na osobnom stretnutí. Stačí kliknúť na „Reagovať na ponuku"

Tešíme sa na Teba!
ID: 3460942  Megjelentetés dátuma: 26.2.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.