Obchodný manažér/ka – Extéria (Ružomberok)

vote4you, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte pri zrode ďalšieho levelu našej úspešnej cesty.

Extéria Market je jedinečný koncept súladu zákonnej povinnosti a služieb pre klienta, z radov podnikajúcich subjektov a to pod jednou strechou.
Spoločnosť a značka EXTÉRIA už od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požiarnej ochrane u zmluvných klientov na pobočkách v rámci celej Českej a Slovenskej republiky, a vďaka tomu patrí k najväčším korporátnym spoločnostiam na trhu v BOZP a OPP. U nás budete pracovať s produktom, ktorý je zákonom povinný pre každého a teda potreba u klienta je už vzniknutá. Budete pracovať s lídrom na trhu, ktorý každým rokom rastie a expanduje na zahraničný trh.

Pre náš novootvorený Extéria Market Ružomberok hľadáme zdatnú posilu … budete to práve Vy ?

Ako naplníme Vaše pracovné dni?
• Stretávať sa s klientmi (majiteľmi firiem, riaditeľkami škôlok, starostami na úradoch, atď.)
• Navštevovať ich v ich kanceláriách a na ich prevádzkach
• Dávať im presne dané koncepčné riešenie v rámci ich oboru
• V nadväznosti na Vaše jednanie s klientmi budete mať stále viac a viac následných obchodov
• Dostanete tiež možnosť budovať a rozširovať vlastný tím= pasívne % príjmu naviac
• Budete pánom svojho času a môžete priamo ovplyvniť výšku Vášho príjmu
• Budete mať svoju asistentku, ktorá na základe Vašich požiadaviek dohodne všetko potrebné

Odpovieme áno?
• Prácu s počítačom zvládnete bez problémov (mail, excel)?
• Komunikácia a nadväzovanie vzťahov s ľuďmi sú Vaše druhé ja?
• Radi šoférujete svoje vozidlo? (Možnosť získať firemné vozidlo)
• Ste kladne naklonený zodpovednosti ku zverenému know- how?
• Chcete sa vzdelávať a novo získané informácie ihneď zúročiť?
• Máte chuť sa posúvať a stať sa certifikovaným špecialistom?
• Páči sa Vám trénovať, či zlepšovať svoje obchodné schopnosti?

Ponúkame Vám?
• Produkt- službu, ktorá je zo zákona povinná pre každého, to znamená, že potreba u klientov je už vzniknutá
• Budete ponúkať komplexný produkt za najvýhodnejšiu cenu na trhu
• Budete mať od nás vždy plný termín schôdzok, ktoré Vám dohodne naša asistentka
• Vysoko nadštandardné finančné ohodnotenie- spravidla začíname od 1 100,- / mes.
• Urobíme z Vás profesionála, ale do tej doby Vás podporíme a všetko potrebné Vás naučíme
• Keď budete najlepší, odvezieme Vás na dovolenku aj s partnerom/ partnerkou
• Firemné benefity
• Marketingové oddelenie
• Služobný automobil Škoda Superb pre najlepších obchodníkov

Pracujte u jednotky na trhu v BOZP a PO, kde pracujú len tí najlepší.

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou a my Vám na osobnej schôdzke radi poskytneme všetky potrebné informácie pre Vaše rozhodnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ID: 3768431  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac