Servisný technik

VONET s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 14, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za zvládnutie pridelenej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
- vykonáva opravy a údržbu výpočtovej a kancelárskej techniky v teréne a v servisnej dielni na základe pridelenej servisnej zákazky ( diagnostika závad, objednávanie náhradných dielov, odstránenie závady)
- komunikácia so zákazníkom pri oprave a údržbe(vysvetlenie poruchy a obhájenie svojej práce vo vzťahu ku klientovi)
- vedenie štatistík vykonanej práce

Znalosti:
- MS EXCEL
- MS WORD
- Inštalácia a údržba PC/NB, prídavných zariadení - SW/HW
- Detekcia a odstraňovanie základných problémov sieťovej infraštruktúry
- Administrácia LAN/WAN
- uprednostňujeme znalosti z montáže a servisu kamerového a zabezpečovacieho systému

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vhodnejšie pre kandidáta z okolia Zlatých Moraviec
- Osvedčenie ako samostatný elektrikár (vyhláška MPSVR 718/2002 §22, alebo 23)
- Technická zdatnosť, praktická zručnosť
- Znalosti a prax v servisnej oblasti
- Orientácia na klienta
- Spoľahlivosť
- Korektný prístup ku klientovi
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- flexibilita – v prípade potreby ochota pracovať nad stanovený pracovný čas
- znalosť MS Office
- vodičský preukaz skupiny B

Predmet činnosti:
oprava, údržba a montáž kancelárskej, spotrebnej techniky a zariadení na spracovanie dát
poskytovanie technických služieb - predaj, projektovanie, montáž, údržba a opravy zabezpečovacích systémov slúžiacich na ochranu majetku a osôb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1224385  Megjelentetés dátuma: 20.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou