Elektroinštalatér (m/ž)/ elektrikár (m/ž) v južnom Nemecku | 1 990 € brutto plus diéty

von Caprivi GmbH

Miesto práce
Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 všeobecné elektroinštalácie
 inštalácie v domoch a budovách v súlade s nemeckými technickými normami VDE a plánom
 práce v nových aj starých budovách (rekonštrukcie)
 montáž fotovoltických zariadení
 údržba, opravy a servis
 práca u klienta v závislosti od Vašej kvalifikácie

 nadpriemerný plat od 1 990 € brutto
 plus diéty vo výške 940 € mesačne neto
 nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
 týždenné vyplácanie záloh
 tarifné zabezpečenie (kolektívna zmluva BAP/DGB)
 možnosť výberu z rôznych pracovných modelov
 organizácia ubytovania v mieste výkonu práce
 pridelenie kontaktnej osoby z nášho tímu, ktorá Vám bude rada k dispozícii aj mimo úradných hodín

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká leasingová personálna spoločnosť so sídlom v Štutgarte s viac ako 10 ročnými skúsenosťami na nemeckom pracovnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

 ukončené odborné vzdelanie ako elektroinštalatér (m/ž), elektrikár (m/ž) alebo porovnateľné vzdelanie
 absolútne nevyhnutná znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni (od úrovne A2)
 viacročné pracovné skúsenosti v odbore (minimálne 2 roky)
 zapojovanie rozvodnej skrine + skúsenosti s PLC výhodou, ale nie podmienkou
 flexibilita a spoľahlivosť ako aj schopnosť pracovať samostatne
 vodičský preukaz skupiny B a vlastné auto výhodou, ale nie podmienkou
 pripravenosť a ochota cestovať po celom Nemecku

ID: 2505210  Megjelentetés dátuma: 28.3.2017