Marketingový manažér

Voltia a.s.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiaczaujímavé výkonové & KPI bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- si leader ale hands on- pripravíš mega stratégiu a sám budeš vykonávať jednu odbornú časť (nie dizajn :))
- mal by si byť skvelým contentakom čo vážne rozumie social media a strategii- vytvorí plán, napíše si content lebo to ho baví a poradí ľudom ako z neho vyťaziť maximum

• práca v mladom dynamickom a medzinárodnom kolektíve
• zaujímavé výkonové & KPM bonusy
• získanie skúsenosti s najnovšími technológiami v oblasti elektromobility
• teambuildings
• home office
• firemný počítač a telefón
• zaujímavé výkonové & KPI bonusy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ideálne máš 5 rokov skúseností z medzinárodného marketingu v zahraničí aj na Slovensku
- máš chuť pracovať v mladom dynamickom kolektíve
- veríš na rýchlosť a si flexibilný- chápeš, že svet sa mení, neplánuješ každý krok týždeň, aby si potom nic neurobil lebo situácia sa zmenila a týzdňová robota je plán ktorý ide do koša a nikam sme sa nepohli
- chceš ukázať čo všetko sa dá keď sa chce- my ti dáme tools a product na ktorý možeš byť pyšný a ty ho ukážeš kazdému

Voltia is a growing electric mobility company which works to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4062643  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac