Nákupný a administratívny referent- Francúzština

VOLPI s. r. o.

Miesto práce
Bajkalská 9, Ružinov
Termín nástupu
september
1 000 - 1 130 EUR/mesiac1130 Eur Brutto + motivačný príplatok podľa zisku spoločnosti po 1.roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti
• Vytváranie produktových položiek v informačnom systéme
• Kontrola a sledovanie cien v systéme
• Prijímanie objednávok do systému a kontrola vstupných údajov podľa ponuky
• Zadávanie objednávok vybraným dodávateľom cez informačný systém (SK, CZ)
• Sumarizácia informácii o priebehu zákazoch
• Komunikácia s klientami ( potvrdenia o príjme objednávky, oznamy o termínoch)
• Riešenie reklamácií k zadaným objednávkam
• Príprava podkladov pre externého účtovníka
• Aktualizácia firemnej webstránky

• Základná mzda + variabilná zložka podľa výsledkov
• Zadarmo prístup do FITNESS priamo v budove
• Flexibilná pracovná doba
• Práca v priateľskom medzinárodnom kolektíve v malej firme
• Možnosť účasti na výstavách vo Francúzsku

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list v SJ na e-mailové adresy [email protected] a [email protected]. Nástup najneskôr 1.októbra.
Spoločnosť VOLPI s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Pracovné pohovory začnú po 3.septembri.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, účtovníctvo, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť
• Organizačná schopnosť
• Komunikatívnosť
• Spoľahlivosť
• Dôslednosť, precíznosť v excelových programoch
Francúzsky jazyk je potrebný na túto pozíciu. Treba zaručiť písomnú komunikáciu.

Spolocnost uspesne posobi na trhu vyse 15 rokov a zaobera sa vyvozom strojarskych vyrobkov do Francuzska, Belgicka a Svajciarska (cca 50 destinacii). V dosledku neustaleho narastu klientov a projektov hladame dalsich spolupracovnikov.
Spolupracujeme s mnozstvom overenych dodavatelov na Slovensku a v Cechach. Kazdorocne sa zucastnujeme na medzinarodnych vystavach vo Francuzsku, ponukame mensim firmam nove projekty a kontrakty. Ponukana praca je dynamicka a rôznoroda, zakazky su rôzného charakteru. Schopnost technickeho pristupu je vitana ale nie je podmienkou.
Kancelaria sa nachadza v modernom objekte 3 veze, kde je vyborna dostupnost MHD a SAD (Zastavka priamo pred budovou firmy)
ID: 3735930  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 130 EUR/mesiac1130 Eur Brutto + motivačný príplatok podľa zisku spoločnosti po 1.roku