Analytik/čka informačnej bezpečnosti

  •  Bratislava
  •  P-24/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 791 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2200* EUR (*základná zložka mzdy 1791 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvíjate systém riadenia informačnej bezpečnosti a riadenie IT rizík, hodnotíte riziká, či už v rámci IT alebo rizika nahláseného používateľmi vo VW SK,
  • spolupracujete na príprave smerníc informačnej bezpečnosti a ich presadzovaní vo Volkswagen Slovakia,
  • definujete bezpečnostné požiadavky v rámci projektov a ich kontrolu (technické požiadavky na projekty ako sú: šifrovacie algoritmy, požiadavky na bezpečnú komunikáciu po sieti, požiadavky na nastavovanie bezpečnostných parametrov systémov a aplikácií (tzv. hardening) a pod.),
  • analyzujete incidenty a hrozby v oblasti informačnej bezpečnosti relevantné pre Volkswagen Slovakia IT a výrobnú infraštruktúru,
  • aktívne prispievate k automatizácii procesov v oblasti informačnej bezpečnosti (napr. automatizácia rutinných činností),
  • riadite a realizujete interné a externé audity ISMS podľa ISO 27001,
  • riadite architektúru a správu HW a SW nástrojov Informačnej bezpečnosti:
správa a riadenie ich rozvoja,
zodpovednosť za ich architektúru,
vyhľadávanie a zavádzanie nových nástrojov podľa aktuálnych hrozieb,
odporúčanie a realizácia zmeny v týchto nástrojoch s cieľom zamedziť novým hrozbám.

Iné výhody

  • možnosť práce formou home office,
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

IT bezpečnosť - Pokročilý
Informačná bezpečnosť (ISO 27001) - Pokročilý
Linux OS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť analyzovať problémy, procesy a samostatne riešiť problémy s viacerými variantmi, organizačné schopnosti, flexibilita, zodpovednosť, systematickosť, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, inovatívne myslenie.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-24/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4071257  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 791 EUR/mesiac