IT manažment projektov junior - priemyselná produkcia

  •  Bratislava
  •  P-20/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 645 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2000* EUR (*základná zložka mzdy 1645 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný závod Volkswagen Slovakia hľadá kolegu na pozíciu IT manažment projektov junior pre implementáciu informačných systémov v oblasti priemyselnej produkcie. Budete súčasťou medzinárodných projektových tímov v rámci koncernu Volkswagen a aktívne definovať a realizovať inovatívne IT riešenia pre riadenie a zabezpečenie výroby automobilov. Budete mať možnosť byť priamo súčasťou projektov pri zavádzaní výroby novej generácie automobilov:

  • komplexne zastrešíte projekty: technická príprava a vedenie projektov podľa projektových metodík,
  • zodpovedáte za dodržanie definovaného cieľa, termínov a rozpočtu,
  • zberáte, špecifikujete a analyzujete požiadavky zákazníka,
  • v spolupráci s projektovým tímom definujete požiadavky do technického zadania pre výberové konanie,
  • definujete rozhranie medzi IS a priemyselnou PLC automatizáciou a zodpovedáte za ich integráciu,
  • aktívne komunikujete so spoločnosťami koncernu Volkswagen: Volkswagen, Audi, Škoda, Porsche o technickým možnostiach riešenia,
  • riadite dodávateľské firmy realizujúce projekt.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • rozsiahly kvalifikačný program špecializovaný na ďalší rozvoj IT-kompetencií pre najnovšie technológie s možnosťou oficiálnych certifikácií,
  • možnosť práce formou home office,
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technický - priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Supervisory control and data acquisition (SCADA) - Základy
Manufacturing execution systems (MES) - Základy
Programovanie - Základy
priemyselná automatizácia - Základy
it infraštruktúra - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, flexibilta, integrita, komunikatívnosť

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-20/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4068499  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 645 EUR/mesiac