Kmeňový zamestnanec Volkswagen Slovakia – montáž vozidiel + náborový príspevok 700 EUR + ubytovanie/doprava

  •  Bratislava
  •  P-26/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 025 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1250* EUR (*základná zložka mzdy 1025 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príplatok za zmennosť, príspevok na ubytovanie/dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti + NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK vo výške 700 EUR
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Volkswagen Slovakia v Bratislave hľadáme nových zamestnancov na pozíciu výrobný pracovník pre montáž vozidiel.

Vaše úlohy:
  • montujete káblové zväzky,
  • montujete podvozkové skupiny a motor,
  • montujete interiérové časti automobilov,
  • diagnostikujete a zúčastňujete sa na prvej skúške vozidiel,
  • pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke.

Iné výhody

  • ubytovanie,
  • zmluvná doprava,
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • operatívny lízing, nákup koncernových áut,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer je výhodou, nie však podmienkou. Na každú činnosť budete zaučený v našom školiacom stredisku a následne v tíme pod vedením skúseného kolegu. Ďalšie školenia a preškolenia zabezpečí naša spoločnosť podľa aktuálnych potrieb.

Ostatné znalosti

Manuálna zručnosť - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť, technické myslenie,
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
  • chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe, flexibilita.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-26/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4007907  Megjelentetés dátuma: 24.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 025 EUR/mesiac