Brigádnik na odd. Administratívy

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4,20 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca na projekte digitalizácie obchodných dokumentov v archíve spoločnosti
• Príprava fyzických zložiek k samotnej digitalizácii – vyhľadávanie, triedenie, evidencia
• Kategorizácia dokumentov podľa pravidiel spoločnosti
• Skenovanie zložiek a dokumentov do interného systému
• Kompletizácia, skartácia a archivácia zložiek po naskenovaní

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. ponúka svojim zamestnancom stabilitu nadnárodnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, motivačné odmeňovanie a balíček zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako dcérska spoločnosť Volkswagen Bank AG a Porsche Bank AG má spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. vedúce postavenie v oblasti financovania osobných a úžitkových automobilov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3695867  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,20 Eur/hodina