Asistentka vedenia spoločnosti

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná agenda vedenia spoločnosti
• zabezpečenie plynulého chodu administratívnych prác,
• komunikácia (písomná a telefonická) s materskými spoločnosťami,
• plánovanie termínov a služobných ciest vedenia spoločnosti,
• prijímanie návštev na sekretariáte vedenia spoločnosti,
• starostlivosť o zahraničné návštevy (transfery, príprava zasadačky, občerstvenie...)

Služobné cesty
• organizácia služobných ciest vedenia, manažérov a zamestnancov podľa potreby (letenky, ubytovanie, transfery...),
• spracovanie vyúčtovania pracovných ciest vedenia spoločnosti,

Príprava dokumentov
• príprava prezentácií a podkladov podľa potreby,
• spracovanie zápisov z porád, distribúcia podľa distribučného listu

Čo ponúkame:
- Dovolenka navyše,
- Firemné akcie,
- Flexibilný pracovný čas,
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách,
- Strava nad rámec zákona,
- Zľavy na produkty a služby spoločnosti.

V zmysle §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z, sme ako zamestnávateľ povinní uverejňovať sumu základnej zložky mzdy, ktorá je v prípade tejto pracovnej pozície. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Uvítame:
príjemné a profesionálne vystupovanie,
dobré organizačné schopnosti
diskrétnosť

Ako dcérska spoločnosť Volkswagen Bank AG a Porsche Bank AG má spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. vedúce postavenie v oblasti financovania osobných a úžitkových automobilov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3466820  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 Eur