Senior Node.JS developer

Volis International, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacNeustále vzdelávanie, Jazykové kurzy zadarmo, Možnosť vzdelávať sa na konferenciách, Pravidelný prísun kávy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho týmu hľadáme programátora, ktorý sa bude spolupodielať na vývoji systému z oblasti financií. Systém je zatiaľ v svojich začiatkoch, takže pri jeho vývoji bude hrať dôležitú úlohu aj tvoj názor.

Aby si však aj naďalej kariérne rozvíjal a učil nové veci, máme aj projekty z iných oblastí do ktorých sa budeš môcť zapojiť.

Peňažné ohodnotenie: 1400-1800€/brutto, podľa reálnych skúseností. Cítiš sa na viac? Môžeme sa o tom porozprávať ?
Prácu v menšom kolektíve, otvorenom pre tvoje nápady. Nie sme korporát, u nás sa reálne môžeš podieľať na procesoch firmy
Neustále vzdelávanie
Jazykové kurzy zadarmo
Pravidelný prísun kávy
Výborná lokalita v centre Bratislavy
Možnosť vzdelávať sa na konferenciách

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

NODE.JS - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
MySQL - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Pokročilý
GIT - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup
analytické myslenie
zodpovednosť a spoľahlivosť
ochota a chuť učiť sa nové technológie

Volis International je Google Premier digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby B2B a B2C klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis.

Venujeme sa SEO, PPC kampaniam, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam. Pracujeme pre rôznych klientov ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina.sk, O2 Business Services, Volis Academy, Vegmart či TA3.

Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.
Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 - 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3848302  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac