Asistent predaja/promotér

Vojtěch Horčička

Miesto práce
Fraňa Mráza 286/10, Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,8 €/hod. + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny, tímový a radi pracujete s ľuďmi? V rámci rozširovania spoločnosti a narastajúceho záujmu o naše produkty ponúkame voľné pracovné miesta.

Náplň práce :
- každodenná aktívna komunikácia so stálymi zákazníkmi, informovanie zákazníkov o produktoch, ale predovšetkým vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov)
- reprezentovanie spoločnosti a značky
- reklama a propagácia noviniek na trhu (letáky, katalógy, webové stránky)
- osobné predstavovanie tovaru spojené s možnosťou bezplatného vyskúšania tovaru zákazníkom
- zoznámenie sa s akciami firmy (príležitostný predaj)
- práca s pokladňou a platobným terminálom

Miesto práce:
obchodné centrá, hypermarkety, vďaka spolupráci s mestami práca aj na verejných priestranstvách.

Pracovná doba: po-pi 9:30 – 17:30 (+ čas potrebný na presun do a z miesta akcie)

- mladý a energický kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- systém motivačných bonusov a prémií
- každodenné vzdelávanie (marketing, komunikačné zručnosti, sortiment)
- práca na dohodu o pracovnej činnosti aj na trvalý pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z 2 kôl:

1. kolo - osobný pohovor s manažérom pobočky
2. kolo - pozorovací neplatený deň priamo v teréne (zaškolenie)

Vaše životopisy nám prosím zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- flexibilita
- iniciatívnosť
- ochota učiť sa novým veciam
- pozitívne myslenie

Sme obchodno-marketingová spoločnosť zaoberajúca sa reklamou, propagáciou a predajom tovaru na území Žilinského kraja. Zakladáme si na osobnom prístupe, informovanosti a spokojnosti našich zákazníkov. V súčasnosti vytvárame promo pre značku Magnificora.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2731940  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,8 €/hod. + prémie