Kontrolór kvality

VODRÁŽKA, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality (vstupná, výstupná, medzioperačná) – vizuálna a rozmerová kontrola výrobkov na základe daných špecifikácií
Kontrola dodržiavania pracovných postupov na jednotlivých výrobných pozíciách, dokumentácie...
Práca s technickou dokumentáciou (čítanie technických výkresov) a s meradlami
Zaznamenávanie výsledkov kontroly do PC
Upozorňovať na nezhody zistené pri kontrolách kvality

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

flexibilita, komunikácia, zodpovednosť, používanie základných meradiel a kalibrov, odchylkomerov

Špecializujeme sa na výrobu a dodávanie obrábaných, lisovaných a zváraných dielov pre automobilový a iný strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3604245  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 780 EUR/mesiac