Junior Sales Manager pre oblasť IT/Telco

VNET a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 800 EUR/mesačne brutto + mesačná variabilná zložka v závislosti od plnenia obchodných plánov (môže dosahovať rozpätie 20-200% základnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš, že si stvorený pre Telco/IT, aj keď ešte nemáš možno reálne skúsenosti z tejto oblasti? Chceš byť pánom svojho času a rýchlo kariérne napredovať a rásť? Máš v sebe dravosť obchodníka a nenecháš sa odradiť v prípade neúspechu? Máš ambície vytvárať dlhodobé obchodné partnerstvá s firmami v segmente B2B? Ak áno tak neváhaj poslať CV, máme pre teba skvelú kariérnu príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny, kde sa nudiť nikdy nebudeš. Na pozícii Junior ochodného manažéra sa stretneš aj s ďalšími zaujímavými činnosťami v oblasti obchodu:
• prioritou je získavanie nových zákazníkov
• vytváranie partnerstiev s firmami v odbore (nepriamy predaj)
• vytváranie si vlastnej bázy klientov a udržiavanie dlhodobých vzťahov
• spracovávať dopytové a cenové ponuky
• participovať na projektovom a produktovom manažmente
• využívanie podpory front-office pracovníkov pre administratívne činnosti
• práca s CRM systémom

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa našim úspechom. A teda prečo práve my? Pretože...
• budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu a individuálny kariérny rast
• odmeňovanie je úzko previazané na individuálny výkon, ktoré je ambiciózne, ale zároveň dosiahnuteľné
• samozrejmosťou je služobné auto, telefón a notebook aj na súkromné účely
• máš možnosť sa aktívne spolupodieľať na zaujímavých projektoch
• budeš súčasťou mladého zapáleného tímu
• kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
• máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
• poskytujeme možnosť využiť príležitostnú prácu z domova (home-office)
• a nechýbajú zľavy na portfólio služieb spoločnosti

Všetkým uchádzačom v mene VNETu ďakujeme za prejavený záujem – veľmi si to vážime. Na zaradenie do výberového procesu je potrebné poslať aktuálny životopis spolu s krátkym, ale výstižným, na mieru šitým motivačným textom. Po našom starostlivom posúdení a vyhodnotení životopisov (prípadne doplňujúcej dokumentácie) budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria na postup do ďalšieho kola - osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected]. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické vzdelanie výhodou nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou nie podmienkou (ideálne Telco/IT služieb a HW)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ťa samotná náplň práce oslovila, tak už je len zopár vecí, ktoré sú u teba samozrejmosťou:
• máš vynikajúce komunikačné zručnosti a proklientský prístup
• nechýba ti vlastná iniciatíva pri riešení problémov a máš motiváciu neustále učiť sa
• si aktívny vodič a
• za úplnu dokonalosť považujeme mať tímového ducha...

tak do skorého videnia - už len malý krok nás delí od toho, aby si sa stal súčasťou našej VNET rodiny

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3411456  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 EUR/mesačne brutto + mesačná variabilná zložka v závislosti od plnenia obchodných plánov (môže dosahovať rozpätie 20-200% základnej mzdy)