Operátor/ka technickej podpory

VNET a.s.

Miesto práce
Nám. hraničiarov 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu
- Analyzovanie problémov, riešenie otázok a požiadaviek zákazníkov
- Aktívna spolupráca s ostatnými úrovňami technického oddelenia
- Monitoring zákazníckych liniek (služieb) vo zverených systémoch
- Práca s informačným systémom a diagnostickými nástrojmi
- Dodržiavanie štandardov telefonickej komunikácie v súlade s komunikačnou stratégiou spoločnosti
- Zabezpečovanie správnosti a úplnosti poskytovaných informácií zákazníkom

- Práca v mladom zapálenom tíme
- Priateľské vzťahy na pracovisku
- Kolegovia ktorí motivujú a inšpirujú
- Príležitosť vzdelávať sa a rásť
- Zvýhodnené členstvo v jednom z najväčších fitnescentier v Bratislave
- Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
- Zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
- Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím, zašlite váš životopis.
Nie sme klasicke "call centrum", nejde o obvolavanie klientov a stereotipnú prácu bez možnosti posunu. U nás sa nudiť nebudete :).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť rýchlo sa učiť a chápať technické súvislosti
- Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti
- Schopnosť sústrediť sa na detaily a dodržiavať dohodnuté postupy
- Záľuba v komunikácii s ľuďmi
- Odolnosť voči stresovým situáciám
- Prozákaznícka orientácia
- Motivácia učiť sa stále niečo nové
- Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
- Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
-Túžba po osobnostnom a kariérnom raste

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2066575  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou