Dlhodobá študentská brigáda: Asistent/Asistentka v kancelárii

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Práca 20 hodín týždenne na dohodu o brigádnickej práci študenta (denné štúdium, vek do 26 rokov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základná charakteristika:
- práca na dohodu o brigádnickej práci študenta - t.j. študent/-ka denného štúdia do 26 rokov - NIE končiace ročníky
- priemerne 20 hodín týždenne medzi 08:00 a 18:00 (harmonogram dohodou)
- práca PREZENČNE v kancelárii v Bratislave (Staré Mesto)
- vybavovanie telefonicky, e-mailom, osobne (pošta, administratíva, úrady, drobné nákupy)
- vodičský preukaz podmienkou (aktívne šoférovanie po Bratislave)

Ďalšie informácie:
- bežné administratívne úlohy, skenovanie, kopírovanie a tlač dokumentov
- vyhľadávanie informácií na internete, triedenie a spracovanie údajov (MS Excel)
- vítanie a usádzanie hostí, vybavovanie kuriérskych zásielok
- obchodná korešpondencia (MS Word), evidencia došlej a odoslanej pošty
- práca s účtovným softvérom Pohoda (zaškolíme)
- práca s ďalším interným softvérom podľa potreby (zaškolíme)
- administratívna podpora všetkým oddeleniam
- starostlivosť o kancelárske priestory, firemnú kuchynku, spotrebiče, kvety
- údržba firemného auta (tankovanie, pneu/servis, STK atď.)

- flexibilný pracovný čas
- príjemná pracovná atmosféra medzi milými ľuďmi :-)
- firemné akcie, teambuildingy, výlety, lyžovačka
- podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, hrazda, firemná kolobežka
- ovocná misa, množstvo čajov a dobrá káva
- chill room (stolný futbal, playstation, gauč, tulivaky, noviny, časopisy)
- práca v centre Bratislavy
- zaujímavé odvetvie, možnosť získať rozmanité skúsenosti v oblasti podnikového manažmentu
- veľmi ústretoví kolegovia a kolegyne, ktorí radi pomôžu so zaučením a so všetkým, čo bude potrebné :-)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov a uchádzačky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,elektrotechnické,strojárske,technické,IT,stavebné,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Práca s počítačom (MS Word, Excel) - Mierne pokročilý
Efektívne vyhľadávanie a spracovanie informácií - Mierne pokročilý
Aktívne šoférovanie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu človeka s týmito charakteristikami:
- prebiehajúce vysokoškolské štúdium (nie záverečný ročník)
- vodičský preukaz sk. B (aktívne v Bratislave a okolí)
- chuť a ochota pracovať, schopnosť rýchlo sa učiť
- spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- všeobecná počítačová gramotnosť, schopnosť efektívne vyhľadávať a kriticky vyhodnocovať informácie na internete
- komunikácia v slovenčine (rodný jazyk, bezchybne) aj angličtine (aspoň úroveň B1)
- znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka výhodou, ale nie podmienkou
- znalosti z oblasti účtovníctva výhodou, ale nie podmienkou

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1395523  Megjelentetés dátuma: 27.10.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.