Projektant - junior

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 900 € brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na príprave a vypracovaní kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu projektu a spracovanie skutkových stavov stavby, pod vedením skúsených odborníkov.

Projektant pozemných stavieb, ktorý bude v kolektíve a neskôr samostatne zabezpečovať a viesť:
- projekty
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- komunikáciu so zadávateľom
- celkovú koordináciu projektu
- autorský dozor predmetných stavieb

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Získanie praktických skúseností v stabilnej firme
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na rôznorodých projektoch
Zaujímavé firemné benefity

Rozširujeme náš pracovný kolektív o perspektívnych projektantov (AUTOCAD, REVIT). V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta STU - odbor Pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy
Microsoft Project - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Projektovanie v iných 3D programoch výhodou.
Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.
ID: 3275462  Megjelentetés dátuma: 26.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 900 € brutto + odmeny