Pracovník v sklade

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ihneď
783 € + 15% mesačná prémia = 900 € (s možnosťou ďalšieho mzdového rastu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade vo výrobnej spoločnosti svetového dodávateľa
- príprava a expedícia výrobkov a tovarov
- príprava a príjem/výdaj materiálu a výrobkov z/do výroby
- vedenie skladových evidencií

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti na dobu neurčitú
- ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
- príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia zamestnávateľom
- teambuildingy a iné zamestnanecké výhody
- osobný rozvoj
- odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
- priateľský kolektív
- práca v čistom prostredí
- zamestnanecké oblečenie
- dobrá dostupnosť do práce

Informácie o výberovom konaní

- pracovná doba je od 6:00 do 14:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadované VZV
- manuálna zručnosť
- základná znalosť práce s PC
- chuť učiť sa a pracovať
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímový duch

Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Hľadáme zamestnancov na pozíciu do výrobného závodu s približne 90 ľuďmi a rozširujúcou sa výrobou so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodnenie budov, najmä z titanzinkovaných plechov. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába hlavne zinkové výrobky VMZINC®. V Paríži založené VM Building Solutions zamestnáva 900 ľudí po celom svete a distribuuje svoje výrobky zo šiestich európskych závodov prostredníctvom predajných tímov na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3115601  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 783 € + 15% mesačná prémia = 900 € (s možnosťou ďalšieho mzdového rastu)